Čtení v MŠ

V úterý 21. 4.2026 navštívili žáci 1. a 2. třídy ZŠ školku. Žáci si pro malé děti připravili dvě pohádky, které jim přečetli. Nejprve se žáci 2. třídy prostřídali v četbě Palečka a jeho kamarádů (Hrubín), poté prvňáčci přečetli zdramatizovaný příběh O koťátku, které zapomnělo mňoukat (Žáček).

V úterý 21. 4. 2026 navštívili žáci 1. a 2. třídy ZŠ kosořskou školku. Žáci si pro malé děti připravili dvě pohádky, které jim přečetli. Nejprve se žáci 2. třídy prostřídali v četbě Palečka a jeho kamarádů (Hrubín), poté prvňáčci přečetli zdramatizovaný příběh O koťátku, které zapomnělo mňoukat (Žáček).

Děti četly krásně, ve čtení se střídaly a i pohádky jako takové byly velmi zajímavé. Školáčkům se čtení líbilo a společně se těšíme, až nacvičíme další čtení pro naše školáčky...kteří možná za pár let budou číst dalším dětem a předávat tak radost a úsměv ostatním!

Děkuji rodičům za pečlivou domácí přípravu. Děti chválím, byly úžasné!

Beková

Datum vložení: 21. 4. 2026 14:09
Datum poslední aktualizace: 21. 4. 2026 14:19
Autor: Správce Webu
paticka-foto

Mohlo by Vás zajímat