Blog

Byli jsme v  Divadle  v Dlouhé. Představení “O líné babičce” bylo  moc fajn. Babička nám dala během představení vytáhnout z jejího sáčku na krku lístečky s aktivitami, které si chtěla splnit v důchodu. Babička hodně cestovala, vystoupala na nejvyšší horu světa, projela se nejrychlejším autem na světě, proletěla se vzducholodí, naučila se potápět, naučila se pracovat  s počítačem, a žila u moře.​.. 

Děti se u nás učí anglicky v malém kolektivu už od třetí třídy. Angličtina je jazyk, který spojuje dnešní svět a bez jejíž znalosti se už jen sotva obejdeme. Děti mají před sebou celý život a otevírají se před nimi tisíce dveří, ke kterým právě cizí jazyky představují univerzální klíč.

22 prosinec

22.12 2023 jsme jeli do Divadla v Dlouhé na představení ,,Jak jsem se ztratil”.  Tento příběh byl moc hezký a zábavný. Hrála  v něm živá kapela. Bylo to o klukovi, který se ztratil při cestě pro vánoční stromeček. Během své cesty prošel  peklem, obchodním domem, setkal se s lampářem, jel v poštovním autě, až se dostal na policejní stanici. Tam se z něj policisté snažili dostat, kde bydlí, aby se mohl vrátit domů.

Moc se mi to líbilo.

Denisa Lafková